HEALY FREKANS CİHAZI HAKKINDA SIK SORULAN SORULAR

HEALY FREKANS CİHAZI HAKKINDA SIK SORULAN SORULAR

MERHABA,

 

Bu yazıda iki yıldır kullanımı dünyada ve ülkemizde hızla yaygınlaşan Healy Frekans Cihazı hakkında merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını bulacaksınız. 

Yasal Sorumluluk Sınırlaması: Bilimsel araştırma, Healy teknolojisinin temelini oluştururken, sağlık ve sıhhatle bağlantısı kapsamlı şekilde araştırılmamış veya gösterilmemiştir. Healy hastalığı iyileştirmek, tedavi etmek, hafifletmek, teşhis etmek veya önlemek için değil, enerjetik dengeyi desteklemek ve iyileşmeyi, canlılığı ve esenliği artırmak için tasarlanmıştır.

 

 

HEALY FREKANS CİHAZI NEDİR?

 

HEALY FREKANS CİHAZI NASIL ÇALIŞIR?

 

HEALY FREKANS CİHAZI HANGİ PROGRAMLARI İÇERİR?

 

HEALY FREKANS CİHAZI PAKET İÇERİKLERİNDE NELER VAR?

 

HEALY FREKANS CİHAZI NASIL BİR ÜRÜN?

 

30 HAZİRAN'A KADAR SÜREN KAMPANYANIN AVANTAJI NEDİR?

 

Healy Frekans Cihazı, teknoloji ile tıbbın birleşmesi sonucu oluşmuş dijital bir üründür.

On yıllardır kullanılan frekans teknolojilerinin en gelişmiş ve bireysel kullanıma yönelik olan taşınabilir halidir. Yaklaşık 35 gramdır ve bir kibrit kutusu büyüklüğündedir. Cep telefonunuza yüklediğiniz uygulamadan kumanda edilerek kullanılır. Satın aldığınız programları çalıştırabileceğiniz, sağlığı korumak ve geri kazanmak adına ister profesyonel ister bireysel kullanıma uygun yüksek teknoloji ürünüdür.

 

HEALY FREKANS CİHAZI NEREDE ÜRETİLDİ?

 

Healy, Alman menşeli olup Time Waver markasının bir ürünüdür. Frekans teknolojileri dünyada özellikle Çin, Rusya, Almanya ve Japonya ağırlıklı piyasaya çıkmaktadır.

Farklı kliniklerde 15 yıl boyunca alınan binlerce sonuç ile elde edilmiş birikimler,  sağlığı koruma adına hazırlanmış talepler doğrultusunda oluşturulmuş programlar içerir.

Healy markası ile başta Avrupa’da olmak üzere Türkiye’de de 2019 Eylül ayı itibariyle satışa başlamıştır. Taşınabilir ve kolay kullanım olması nedeniyle özellikle Avrupa piyasasında ciddi talep görmüştür. 

 

 

CİHAZ TAM OLARAK NE İŞE YARAR?

Sağlığımızı korumak ya da var olan dengesizlikleri düzenlemek için hücrelerimizin ihtiyaç duyduğu frekansları mikro akım uygulama yöntemi ile verir. Cihazın tam olarak ne işe yaradığını anlamak için öncelikle hücre zarı gerilimi sürecini bilmek gerekir. 

Hücrelerimiz gerek yaşın ilerlemesi gerekse dışsal etkenler yüzünden hasar görür ve olması gereken ideal titreşim seviyesinden aşağılara düşerek görevlerini ifade edemezler. Bu şekilde artan bozulmuş hücreler organların ya da sistemlerin görevlerini yerine getirmesine engel olur. Bazen de hücreler bir süre sonra habis dediğimiz tümörlü hücreye dönüşerek ciddi rahatsızlıklara neden olur.

Sağlıklı hücre -70 mv akım olarak kabul edilen seviyede olurken hastalanan hücreler -30, tümörlü hücreler -20 seviyesine düşerler ve son olarak 0 seviyesinde hücre ölümü gerçekleşir.

 

İşte bu noktada cihazda yüklü olan programlar düzgün kullanıldığında hücrelerin ideal düzeylerine geri dönmesi sağlanır. Tabii ki bu süreç bir günde düzelecek bir durum değildir. Kişinin yaşı ve beslenme şartlarına göre değişkenlik gösterir.

 

YOUTUBE VİDEOLARI İÇİN TIKLAYIN

 

Healy Frekans Cihazı hakkında canlı yayın kaydını izlemek için tıklayın;

 

 

BÜTÜN ORGANLARIMIZ İÇİN AYNI FREKANS MI VERİLİYOR?

Tabii ki hayır. Organlar, sistemler ve diğer psikolojik durumlar için ideal frekans aralığı farklıdır. Healy’nin en önemli özelliği kişiden kişiye ihtiyacın da farklı olduğu gerçeğine göre hareket etmesidir. Her kullandığınızda o günkü durumunuza göre size farklı aralıklarla mikro akım sinyali gönderir.

 

CİHAZ RADYASYON İÇERİR Mİ?

Cihaz, sağlığı olumsuz etkileyecek herhangi bir özellik taşımaz.

 

CİHAZI KULLANMAK KOLAY MI?

Cihazı, akıllı telefonu kullanmayı bilen herkes kullanabilir. Aile büyüklerinin de rahatlıkla kullanmasını sağlayabilirsiniz. Cihaz, kendi şarj cihazı ile şarj olur. Taşınabilir ve giyilebilir olması sebebiyle ister yakanızda ister cebinizde, masanızda ya da yatağınızın başucunda bulundurarak günün her anında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Spor yaparken, yemek yaparken, dizi izlerken, araç sürerken, ders dinlerken size engel olmaz.

 

HEALY’NİN APARATLARI VAR MI?

Bileklik aparatı, kulak memesine takılan mandal ve de sırta yapışan elektrotlar olmak üzere üç ayrı aparatı vardır. Ağırlıklı olarak el bileğine takılan aparat ile kullanılmaktadır. Hangi programda hangi aparatın kullanılacağı ekranda gösterilir. Bu aparatlar size engel olmaz. Aparatların kullanım başına 15-20 kuruş gibi bir yıpranma payı vardır. Yıpranan aparatları ücret karşılığı yenileyebilirsiniz. 

 

CİHAZIN GARANTİSİ VAR MI?

Cihaz, bir yazılım programı içerir. Kaybetmediğiniz kırmadığınız sürece cihazın kendisi ile ilgili oluşacak hasarlar şirket tarafından incelenip size yenisi verilecektir. Tamir söz konusu değildir. Yaklaşık 10 yıl kullanım süresi öngörülmüştür ancak tabii ki biçilen bir ömrü yoktur. Satın aldığınız programlar cihaza yüklenir ve size ait olur.

 

CİHAZDA BAŞKA HANGİ ÖZELLİKLER VAR?

Cihaz iki ayrı üniteden oluşur. Cihazı boş bir cep telefonu olarak düşünebilirsiniz. İndirdiğiniz ya da satın aldığınız programları kullanabilirsiniz. Cihazın küçüklüğü sizi aldatmasın. Eskiden bir video kaset yaklaşık gram ağırlığında ve 15 cm boyunda iken şimdi küçük bir hafıza kartına yaklaşık yüzlerce film ve şarkıyı taşıyabilmektedir. Teknolojinin gelişimi doğrultusunda bu cihaz da çok geniş bir bilgi içermektedir.

Cihaz 2 ana üniteden oluşur:

 

1. Frekans programlarının olduğu, 140’a yakın organ ve psikolojik durumlar için hazırlanmış programlardan oluşan 15 ayrı modül.

2. Rezonans kısmı dediğimiz, kişinin ister kendisinin ister profesyonel olarak bir başkasının aurasını, organ durumlarını, meridyen rezonansını, aminoasit ölçümünü, çakralarını, dolaşım ve diğer sistemlerini ölçebileceği pratik check-up özelliği. 

İkinci kısım daha çok profesyoneller için önerilmektedir. Tabii ki bütçesi uygun olan herkes alıp kendisine ya da aile üyelerine ölçümler ve buna göre uygulamalar yapabilir. Bu kısımlara ayrı ayrı değineceğiz.

 

1.ÜNİTEDE NELER VAR?

FREKANS MODÜLLERİ olarak adlandırdığımız setler vardır. Birbiri ile ilgili programlar aynı modülde yer almıştır. Cihazı satın alırken Başlangıç Paketi’nde en çok ihtiyacınız olan program setini seçebilirsiniz. Birçok kişinin ihtiyacını kapsayacak programlar başlangıç paketinde yer almaktadır. İsterseniz diğer program modüllerini daha sonra satın alabilirsiniz. En büyük paketi satın aldığınızda ise hem 140 programa hem de ölçüm ve rezonans özelliği olan Rezonans Modülü’ne sahip olabilirsiniz.

 

 

 

1.UYGULAMADA (PEMBE APLİKASYON) YER ALAN PROGRAM MODÜLLERİ VE İÇERİKLERİ:

1-ALTIN DÖNGÜ MODÜLÜ:

7 adet karma programdan oluşur. Bu programlar bağışıklığı düzenleyici, dengeye getirici, sinir sistemini rahatlatıcı, kaslar ve boşaltım sistemi ile ilgili olarak ortalama bir insanın ihtiyacı olan genel program frekanslarını içerir. Cihazın başlangıç paketinde cihazın aparatları ile birlikte cihaza yüklenen ALTIN DÖNGÜ KARMA MODÜLÜ de yer alır. Buradaki programları ihtiyaca göre sırası ile ya da rasgele kullanabilirsiniz. Sürekli olarak dışsal etkenlerin ve bozuk beslenme rejimi içerisinde yaşayan bizlerin ideal frekanslara her zaman ihtiyacı vardır.

 

Bu modülde yer alan programların isimleri:

1.SAF

2.DENGE

3.VARLIK

4.RAHATLIK

5.BIRAKMA

6.ENERJİ

7.BAKIM 

Kısaca toksinleri atmada, kasları rahatlamada, sinirsel rahatlık ve enerji kazanmada bu programları kullanabilirsiniz. Genel ihtiyacımız olan birçok özellik bu karma programlarda yer alır.

 

 

2.-FİBROMİYALJİ/MİGREN/AĞRI MODÜLÜ:

Bu modüldeki programların Avrupa’da ve ABD'de destek tedavileri alanında “medikal belgesi” vardır. Ülkemizde henüz “wellness cihazı” olarak geçtiği için hastalık isimleri kullanılamamaktadır, programlar  numaralıdır.

Bu modüldeki programlar:

1- KRONİK AĞRI

2- KRONİK SIRT AĞRISI 

3- DİŞ ÇENE LOKAL

4- EKLEM BÖLGESEL 

5- MİGREN 

6- UYKUSUZLUK 

7- ENDİŞE 

8- DEPRESYON

Sekiz adet programdan oluşan modülde birbiri ile ilgili programlar vardır. Türkiye’de en çok satın alınan modüldür. Özellikle fibromiyalji alanında ciddi vakaların olduğu ülkemizde migren vb. rahatsızlıklarda buradaki programlar rahatlatıcı ve iyileştirici destek sağlar.

Cihazı başlangıç paketi olarak satın aldığınızda, hediye olarak seçebileceğiniz ikinci modülü isterseniz Ağrı Modülü olarak belirleyebilirsiniz. 

 

 

3.ÖĞRENME MODÜLÜ:

Sınava hazırlanan öğrencilerde, ileri yaşlarda hafıza sorunu yaşayan kişilerde en çok ihtiyaç duyulan modüldür. Hiperaktivitede ya da otizmli çocuklar için de bu modül tercih edilmektedir.

Bu modüldeki programlar:

1. SINAV

2.STRES

3.ODAKLANMA

4.HAFIZA

5.KONSTRASYON AKUT 

6.STRES AKUT

Buradaki programları sırası ile ya da en çok ihtiyaç duyduğunuzu düzenli olarak kullanabilirsiniz. Beyinsel aktiviteleri uyararak sizin daha dikkatli ve odaklanmış olmanızı sağlar. Hafıza sorununu azaltırken MS vb. rahatsızlıkların ilerlemesini yavaşlatır.

 

 

4. RUHSAL DENGE MODÜLÜ:

8 farklı programdan oluşur. Depresyonda olanlar, sakinleştirici hap kullananlar, sigara bağımlılığı olanlar başta olmak üzere akıl sağlığımız ve bağımlılıklarımızı azaltma adına bu modülü ihtiyaca göre tercih edebilirsiniz. Olumlu düşünme, pozitif yaşam başta olmak üzere psikolojik sorunlarda en çok tercih edilen modüldür.

1. MANEVİ GÜÇ

2. DUYGUSAL ESENLİK

3. İYİ HİSSETME SİST.

4. GENEL MEMNUNİYET

5.GENEL MEMNUNİYET AKUT

6. MANEVİ BÜTÜNLÜK

7.RUHSAL ESENLİK

8. AKLİ DENGE AKUT

 

 

5.GÜZELLİK CİLT MODÜLÜ:

11 adet programdan oluşur. Daha çok kadınlar tercih etse ve güzellik merkezleri  satın alsa da saç programı erkekler tarafından daha çok kullanılmaktadır. 

Bu modüldeki programlar:

 

1- İÇ GÜZELLİK 

2- SAÇLAR 

3- CİLT 

4- YAŞLANMA 

5- TIRNAKLAR 

6- CİLT ESNEKLİĞİ 

7- YARALAR

8- AKNE

9- YARALAR LOKAL 

10- YARA İZLERİ SİSTEMSEL

11- YARA İZLERİ DESTEK 

Ciltteki yara izlerinin daha hızlı iyileşmesini destekler, ayrıca bu modüldeki programlar kozmetik ürün seçiminizde ekonomik olarak daha satın alınabilir ürünler ile daha etkin sonuçlar almanızı sağlar.

 

 

6-BİOENERJETİK DENGE MODÜLÜ 1 :

12 adet programdan oluşan bu modülde yine en çok tercih edilenler arasındadır. 

1- BAĞIŞIKLIK SİSTEMİ 

2- SOĞUK (soğuk algınlığı) 

3- ALERJİLER (aşırı duyarlılık)

4- GÖZLER 

5- HORMONLAR 

6- BAĞIRSAK 

7- SİNİRLER 

8- HAREKETLİLİK 

9- DOLAŞIM SİSTEMİ 

10- CİNSEL GÜÇ 

11- MENOPOZ 

12- ADET LOKAL

 

Özellikle bağışıklık ve soğuk algınlığı en çok ihtiyaç duyulan program iken menopoz sorunlarının azaltılması sürecinde gerekli olan program ile adet sorunlarının azaltılması için gerekli programda yer almaktadır. Erkeklerin en çok ihtiyaç duyduğu cinsel güç programı da bu setin içindedir. Tabii ki bağırsak, göz, sinir ve dolaşım sistemi programları da düşünüldüğünde bir hayli zengin bir modüldür.

 

 

7-BİOENERJETİK DENGE MODÜLÜ 2-

Bir öncekinin devamı olarak 12 adet farklı program bulunur. En çok tercih edilen setlerin başında gelmektedir.

1-  BAĞIRSAK

2- BAKTERİLER 

3- BADEMCİKLER 

4- KARACİĞER 

5- GIDA İNTOLERANSI 

6- TOKSİNLER 

7- BAŞ 

8- PROSTAT 

9- AKCİĞER 

10-TİROİT 

11- EKLEMLER KEMİKLER 

12- SİYATİK BÖLGESEL

 

 

8-MERİDYENLER 1-MODÜLÜ

Bedeninizin meridyen sistemi düzeyinde ihtiyacınız olan programları içerir. 

1- ALERJİ

2- BAĞ DOKU 

3- İDRAR TORBASI 

4- KALIN BAĞIRSAK 

5- İNCE BAĞIRSAK 

6- YAĞ DEJENERASYONU 

7- SAFRA KESESİ 

8- EKLEMLER 

9- CİLT 

10-KALP

 

 

9-MERİDYENLER 2 MODÜLÜ:

 

Bir önceki modülün devamı niteliğindedir. Bedeninizin meridyen sistemi düzeyinde ihtiyacınız olan programları içerir. 

 

1- HORMON DENGESİ 

2- DOLAŞIM SİSTEMİ 

3- KARACİĞER 

4- AKCİĞER 

5- LENF SİSTEMİ 

6- MİDE 

7- DALAK PANKREAS 

8- SİNİR MERİDYENİ 

9- BÖBREKLER 

10-ORGAN MERİDYENİ

 

 

10-ÇAKRALAR:

Çakralar özellikle enerji ile çalışanların tercih ettiği bir modül olup dileyen herkes satın alıp kullanabilir.

1- TAÇ ÇAKRA 

2- 3.GÖZ ÇAKRA 

3- BOĞAZ ÇAKRASI 

4- KALP ÇAKRASI 

5- KARIN ÇAKRASI 

6- SAKRAL ÇAKRA 

7- KÖK ÇAKRA

Çakraların her birinin bulunduğu bölgedeki hormon salınımını uyardığını ve bozulan sistemi dengelediğini unutmayın.

 

 

11-KORUMA PROGRAMLARI:

Hücresel bazda duyarlılık için sadece cihazla kullanılan, aparatlara ihtiyaç olmayan programlardır.

1- GENEL KORUMA 

2- ELEKTRONİK DUYARLILIK 

3- HÜCRE 

4- ZİHİNSEL 

5- JEOPATİ 

6- GEZEGENLER 

7- İNCELİKLİ 

8- UYKU

Gezegenlerin olumsuz etkisinden kurtulmak için gezegen programı kullanılırken olumsuz enerjilerden korunmak için GENEL KORUMA programı tercih edilir. Çok yönlü ve etkili bir modüldür.

 

 

12-MESLEK /UYKU MODÜLÜ:

Aşırı stresli işyerinde çalışanlar ve uyku sorunu yaşayanlar başta olmak üzere zihinsel denge ihtiyacı olanlar için tavsiye edilir.

1- OLUMLU DÜŞÜNCELER 

2- SİNİRSEL DENGE 

3- YORGUNLUK 

4- AŞIRI ÇALIŞMA 

5- AŞIRI STRES 

6- AŞIRI ÇALIŞMA SİSTEMİ

7- UYKU SİSTEMİ 

8- YATAKTA İSTİRAHAT 

9- DÜZENLİ UYKU 

10- HASSAS AKIM 

 

 

13-FITNESS MODÜLÜ:

Sporculara ve ağır çalışanlara tavsiye edilir.

1- AĞIRLIK 

2- KAS 

3- DOLAŞIM 

4- PERFORMANS 

5- GÜÇ 

6- DAYANIKLILIK 

7- REJENERASYON 

8- DERİN RAHATLAMA

 

 

14-DEEP CYCLE/ DERİN DÖNGÜ MODÜLÜ:

Tedavi sonrası destek ve tamamlayıcı programlar vardır. 

1-İLK UYGULAMA

2- İKİNCİ UYGULAMA

3- ÜÇÜNCÜ UYGULAMA

4- YAŞAM NEFESİ

5- BÜNYENİN TEMİZLENMESİ

6- SİNDİRİM

7- KÖKLERE GİTMEK

8- SERBEST AKIŞ

9- YENİLENME

10- BÖBREK KADINLAR

11- BÖBREKLER ERKEKLER

12- İÇ HUZUR

 

MART 2020'DEN İTİBAREN HEALY TÜM KULLANICILARA BİOENERJETİK BOOST PROGRAMINI HEDİYE ETMİŞTİR.

Boost programı ile bedende virüslere karşı bir kalkan oluşumu desteklenir. Bu modül her yeni kullanıcıya da gönderilir. 

 

MART 2021'DEN İTİBAREN HEALY TÜM KULLANICILARA COHERENCE YANİ TUTARLILIK MODÜLÜNÜ HEDİYE ETMİŞTİR. 

 

Coherence, kişinin öncelikle içsel tutarlılığını destekler. Tutarlı insan kendisi ve çevresi ile uyumlu, empatisi yüksek ve huzurludur. Kalp ritmleri farklı bir tondadır. Evrenle de uyum içinde yaşar.Kişi kendi içinde tutarlı olduğunda yaydığı enerji de tutarlı olur. Böylece hem etrafı kendisi gibi insanlarla çevrilir hem de hazır olan kişilerin içsel tutarlılığı yakalamalarına kendiliğinden destek olur. Böylece bir kişi ile başlayan tutarlılık enerjisi yayılarak çoğalır. Coherence programını kullanırken kişinin kendisine dair gelecek vizyonuna odaklanması sonuçları hızlandırabilir. Bu modül her yeni kullanıcıya da gönderilir. 

 

 

2.UYGULAMADA (MAVİ APLİKASYON-RESONANCE) YER ALAN ÖZELLİKLER NELERDİR?

REZONANS MODÜLÜ olarak adlandırılan modülde

a) Aura analizi: 

Kişinin aurasını ölçebileceğiniz modüldür. Çakraların ne kadar aktif olduğunu yüzdesel oran şeklinde görebilirsiniz. Kendinize veya danışanınıza tavsiye edebileceğiniz olumlamalar, şifalı taşlar gibi birçok tavsiye ekranda çıkar. Doğal bir yaşam koçu özelliği taşır. Bu kısım Türkçe’dir.

 

b) Rezonans Analizi: 

Bu kısım daha çok doktor, fizyoterapist, eczacı, bioenerji uzmanı, yaşam koçu ve psikologlar için olduğu kadar kendisi ve ailesi için uygulama düşünenlere de hitap eder

Rezonans kısmında kişinin yaydığı frekansı istediğiniz ortamda basit bir ölçümle analiz edip kişinin organsal analiniz ve aura analizini yapabilirsiniz. 

Ayrıca artık Healy ile “Aminoasit-Vitamin-Mineral” ölçümü de yapabilir ve eksik olanların frekanslarını kendinize ya da ölçüm yaptığınız kişiye gönderebilirsiniz. 

Aura analizi ise yine hangi çakranın ne kadar aktif olduğunu, kişinin genel enerji düzeyini gösterir.

 

Organsal Tarama:

Burada ise organların ölçümü yapılır. Kişinin taramasında enerji bazlı en çok dengesizlik gözüken organlar ilk beş sıralamasına göre çıkar. Örnek: Prostat, mide, kalp vb.. Bu sıralama haftalık veya anlık değişse de genel ortalama doğruluk payı %80’lerdedir.

 

Meridyen Taraması: 

Meridyen düzeyinde sistemlerin taraması çıkar. Lenf sistemi, böbrek sistemi vb. Yine ilk 5 çıkar.

Rezonans Modülü ile aynı zamanda kişinin hangi programlara en çok ihtiyaç duyduğu da ölçülebilir.

 

Sadece insanların değil hayvanların da ölçümleri yapılabilir.

Birkaç dakikada birçok ölçüm cep telefonu ekranından görülebilir.

Rezonans modülünde tarama yaptıktan sonra isterseniz kişiye ya da kendinize 2 dakikadan beş saate kadar uzanan seçeneklerle düzenleyici frekans gönderebilirsiniz. 

Rezonans kısmı çok derinlikli bir bölümdür. 

Homeopati, Bach Çiçekleri, Shüssler Tuzları, Iching, Kristal taşlar, Avusturalya Çiçek Terapisi, Dijital Beslenme, AminoAsitler için ölçüm yapıp ihtiyaç belirlendikten sonra frekans gönderilebilir. 

Bu modülde uzaktan analiz ve frekans göndermek de mümkündür.   

Not: 

Ülkemizde de son 10 yıldır daha büyük cihazlarla derinlemesine ölçümlerle check up yapılabilmekteydi. Healy ile çok daha basit bir şekilde bu ölçümler yapılabilir. Tabii ki derinlemesine ölçüm değil, öncelikli ihtiyaçlar görülebilmektedir. Örneğin kişide safra sorunu varsa ana ekrana o çıkmakta ve böylelikle kişi neye odaklanacağını daha iyi anlayabilmektedir. Ancak Healy bir tanı cihazı değildir. Çıkan sonuçların tanı olarak değerlendirilmesi yanıltıcı olur. 

 

HEALY FİRMASININ ARKASINDA KİMLER VAR?

Alanında uzman birçok doktor ve yatırımcıdan oluşmaktadır. Healy’nin yaratılmasında öne çıkan iki isim Marcus Schimieke ve Nuno Nina’dır. 

Marcus Schmieke’nin mühendislik bilgisi ile Portekizli bir pratisyen hekim olan Nuno Nina’nın binlerce insan üzerinde sahip olduğu tecrübe ve araştırmalar sonucu oluşturduğu 144 bin adetlik Altın Frekans koleksiyonu bir araya gelerek Healy’yi ortaya çıkarmıştır. 

 

GÜNDE KAÇ PROGRAM KULLANMALIYIM?

Bazı programlar 20 dakika, bazıları 60 dakikadır. İlk ay günde düzenli 3-4 program kullanmaya çalışmanız önemlidir. Eğer kronik bir rahatsızlığınız yoksa her gün 1 ya da 2 program kullanarak devam edebilirsiniz. Bağımlılık yaratmaz.

 

YAN ETKİSİ VAR MIDIR?

Yan etkisi yoktur. Bazı durumlarda kullanılması önerilmez. Daha doğrusu standart durumlar bu cihaz için de geçerlidir. 

-Yeni ameliyat olanlar

-Gebeler

-Epilepsi hastaları

-Kalp pili bulunanlar

 

SU İÇMEM GEREKLİ Mİ?

Günlük bol su tüketimi ideal olup seanslardan önce ve sonra 1’er su bardağı su içilmesi özellikle hücresel aktarım ve iletişim için önerilir.

 

YANLIŞ PROGRAM KULLANINCA NE OLUR?

Yanlış program diye bir şey yoktur. Sizin ihtiyacınıza göre değişken frekanslar verir. Yola çıkmayacaksanız ya da özel bir gece geçirmeyecekseniz ama gece vakti enerji programını kullanırsanız sizi daha geç uyutur. 

Bağırsak sorununuz yoksa ve bu programı kullanırsanız sadece bağırsaklarınız güçlendirmiş olursunuz..

 

HEALY CİHAZININ ANA FAYDALARI NELERDİR?

Kısaca sıralayacak olursak düzenli kullanımınızda:

1- ATP Üretimini (hücre enerji depolaması) %500’ler civarı artırarak hücre gençleşmesini sağlar.

2- Protein sentezlemesini %70’lerin üzerinde artırarak daha sağlıklı hücre oluşumunu sağlar.

3- Vücuda frekanslar vererek hücre gerilimi modeli doğrultusunda hücreleri ideal seviyeye dönüştürür. Bu da bozulan sağlığımızı geri kazanmamızı destekler.

4- Beslenmenizdeki bozukluklardan dolayı oluşan toksinlerin atılımını hızlandırarak daha kötüye gitmesini önler.

5- Kronik rahatsızlıkların iyileşmesinde size kullandığınız ilaçlar ya da takviyelerin yanında %500’lere varan destek sağlar.

6- Kullanımı gayet ekonomik olduğu için doğal bir hastaneye sahip olmuş olursunuz.

7- Gıda takviyesi kullanıyorsanız verimliliği artıracağı gibi daha az kullanarak da ödeyeceğiniz parayı amorte etmenizi sağlar.

8- Danışanlarınıza sadece sözel değil, doğrudan fayda sağlamış olursunuz.

9- Gereksiz yere ilaç kullanımının önüne geçmiş olursunuz.

10- Bedenimizin gerçek iyileştiricisinin yine bedenimiz olduğu gerçeği doğrultusunda ona ihtiyaç olduğu ortamı sağlamış olur. Örnek: Rutubetli bir bodrum katında yaşayan bir kişi sürekli solunum yolu rahatsızlıkları çekmekte ve ilaç kullanmakta olduğu halde iyileşememektedir. İşte frekans uygulaması rutubetin etkisini ortadan kaldırarak bedenin kendini inşasında ciddi bir katkı sağlamış olur.

11- Kronik rahatsızlıkların iyileşmesine destek sağlar.

12- Psikolojik sorunlarda size doğal bir destek sağlar ve bunların bedeninizde oluşturacağı yan etkileri oldukça azaltır.

 

NEDEN HEALY CİHAZINI SATIN ALMALIYIM?

Bu soruya verilecek tabii ki birçok çok cevap olmasına rağmen başta kendi sağlığınızı koruma, bozulan sağlığınızı geri getirme, hastalarınız için, danışanlarınız için, sağlıklı yaşama adına ve yeni bir iş imkanı olarak düşünebilirsiniz.

 

HANGİ ALANLARDA TERCİH EDİLMEKTEDİR?

Türkiye’de frekans, rezonans ve mikro akım uygulamaları özellikle alerji, sigara bırakma, odaklanma, psikolojik sorunlar ve fizyoterapik alanlarda bugüne kadar daha çok tercih edilmiştir. Bununla ilgili büyük cihazlarda ciddi ücretler ödenerek bu hizmetler alınmıştır. İşte Healy başta biraz önceki alanlarda olmak üzere organsal ve sistemsel sorunlarda kendi kendinize kullanabileceğiniz programları da içermektedir.

 

CİHAZ EKONOMİK DEĞİL GİBİ?

Cihazın küçüklüğü insanları en çok yanıltan tarafıdır. Tabii bu alanda herkesin deneyiminin olmaması da ayrı bir konudur. Bundan 20 yıl önce gıda takviyesi piyasası bilinmezken bugün Omega 3 dediğinizde artık adedi ve içindeki EPA değerine kadar sorulmaktadır. Frekans teknolojilerde giderek artarak bilinirlik açısından daha fazla kişiye ulaşacaktır.

 

Healy Paketlerini incelemek için tıklayın:

 

 

HEALY PAKETLERİ ŞU AN KAMPANYADA

 

BİRDEN FAZLA KİŞİ KULLANABİLİR Mİ?

Tabii ki…

Aile içinde zaten cep telefonundan kumanda edildiği için sorun olmazken bir arkadaşınıza, müşterinize ya da danışanınıza seans şeklinde kullandırabilirsiniz. Kendi telefonunuzu meşgul etmek istemezseniz o kişinin cep telefonuna indireceğiniz uygulama ile size ait olan cihazı kullanabilir. Healy uygulamanız dört farklı cep telefonunda kullanılabilir.  Ayrıca Resonance paketinde istediğiniz kadar kişiyi kaydedebilir, analiz yapabilir, frekans gönderebilirsiniz. Ayrıca hayvanlara, mekanlara, iş yerlerine, güçlendirmek istediğiniz konulara kayıt açıp çalışabilirsiniz. 

 

HEALY YENİ BİR İŞ SEÇENEĞİ OLABİLİR Mİ?

Tabii ki…

Şu ana kadar birçok kişi küçük çaplı ticari amaçla kullandırabildiği gibi daha büyük uygulamalar yapanlar da bulunmaktadır. Eğer danışmanlık veriyorsanız Healy ile analiz yaparak görüşmelerinizin içeriğini zenginleştirebilir, danışanlarınıza sonuçları anında pdf olarak gönderebilir, sonuçları takipte kullanabilir, çalışmaların sonuçlarını ölçümleyebilirsiniz. 

Ayrıca Healy'yi tavsiye ederek de ek gelir elde edebilirsiniz. (aşağıda açıklanacak)

EN ÇOK KİMLER TERCİH EDİYOR?

Ülkemizde koruyucu sağlık bakış açısı henüz tam yerleşmediğinden çoğunlukla sağlığı koruma için değil, kaybolan sağlığı geri kazanma adına bu  ürünler satın alınmaktadır. 

En çok tercih edenler:

1-Fizyoterapik rahatsızlığı olanlar 

2- Kronik rahatsızlığı olanlar

3- Ağrı sorunları olanlar

4- Hiperaktivite- Otistizm aileleri 

5- Sınav stresi ve odaklanma sorunu olanlar 

6- Yatalak hastası olanlar 

7- Kas-kemik-eklem sorunu olanlar

8- Yaşlılığa karşı

9- Güzellik için

10- Psikojik sorunlarda

11- Cinsel sorunlarda….

 

HEALY WELNESS’IN BİLİMSEL TEMELİ NEDİR?

Healy bir yaşam tarzıdır ve giyilebilir bir sağlıklı yaşam cihazıdır; ayrıca kullanımı kolay, ucuz ve çok akıllıdır.

Bilimsel Yaklaşım

Sağlık biliminde önemli olan, sadece inovasyon keyfi ve benzersiz bir şeye sahip olmanın tatmini değildir. Sağlık bilimi aynı zamanda kanıta dayalı gerçekler, bilimsel olarak kanıtlanmış gelişme ve inandırıcı yayın sayısıyla da ilgilidir.

Alternatif doktorlar ve bilim adamları tarafından onlarca yıllık araştırma sırasında frekans uygulaması geliştirilmiştir. Bu yöntemin güvenliği, kendi pratisyenlerimizin binlerce uygulaması ile doğrulanan birçok çalışma ve on yılların tecrübesiyle kanıtlanmıştır.

Özellikle iki bilim adamı, bu alandaki çalışmalarımızın temelini yıllar önce atmıştır:

Prof. Robert O. Becker

Ortopedi cerrahı ve elektroterapi alanında uzman araştırmacı, modern elektro-medikal teknolojinin “kutsal kitabının” yazarı. Vücut Elektriği isimli bu kitap 1985 yılında yazılmıştır.

Profesör Becker, New York’taki Syracuse Üniversitesi’nde ders verdi. 1975 yılı gibi erken bir zamanda görünmez elektromanyetik radyasyonun tehlikelerine dikkat çeken ilk bilim insanlarından biriydi.

Ana araştırma alanı, vücudun kendi biyo-elektromanyetik fenomenlerini kullanarak organ ve organ sistemlerinin yenilenmesiydi.

 

Prof. Bjorn Nordenstrom

Bjorn Nordenstrom, İsveç’teki Karolinska Enstitüsü’nde fahri radyoloji profesörüdür. Nobel Ödülü Tıp Komitesi’nin önceki başkanıydı.

“Biyolojik Olarak Kapalı Elektrik Devreleri” adlı kitabında Profesör Nordenstrom, vücutta kan veya lenf sirkülasyonuna benzer bir biyoelektrik devre tanımladı.

 

Yasal Sorumluluk Sınırlaması: Bilimsel araştırma, Healy teknolojisinin temelini oluştururken, sağlık ve sıhhatle bağlantısı kapsamlı şekilde araştırılmamış veya gösterilmemiştir. Healy hastalığı iyileştirmek, tedavi etmek, hafifletmek, teşhis etmek veya önlemek için değil, enerjetik dengeyi desteklemek ve iyileşmeyi, canlılığı ve esenliği artırmak için tasarlanmıştır.

 

Becker ve Nordenstrom tarafından yapılan araştırmalar, birçok rahatsızlığın hücre zarı gerginliği, yani hücre içi ve hücre iç boşluğu arasındaki gerilim farkı ile ilgili sorunların sonucu olabileceğini ortaya koymaktadır.

 

Vücudunuzdaki Hücreler

Bir hücre, vücudunuzun her organındaki en küçük yapı taşıdır. Vücudunuzda yaklaşık 70 trilyon tane var, yani 70 milyon tane milyon! Vücudunuzdaki hücre sayısı dünya nüfusunun 14.000 katıdır!

Hücreler elbette amaçlarına göre özelleşmiştir, ancak hücrenin temel “modeli” her zaman aynıdır (bu arada bitkilerdekiler, hayvan ve insanlarınkine çok benzer).

 

Bir Model Olarak DNA

Vücudunuzdaki her hücre, DNA’da depolanan aynı modele sahiptir.

Her hücre yaklaşık 3 gigabayt veri hafızasına sahip olup, tüm diğer vücut hücreleri için bu modelin tamamını içerir.

Genetik bilgiyi depolamak için bunların yaklaşık yüzde 3’ü kullanılır; hücrede kalan depolama alanının amacı henüz büyük ölçüde anlaşılmamıştır.

Hücre Çekirdeği

Hücrelerinizin her birinin yapısı ve içsel işlevi büyük ölçüde aynıdır.

Patron olarak hücre çekirdeği, enerji santralleri olarak mitokondri, enerji depolaması için ATP, bağırsak olarak endoplazmik retikulum, enzim üreticisi olarak Golgi cisimciği ve her şeyi bir arada tutan dış kabuk olarak hücre zarı bulunur.

Her bir hücrenizin kendi metabolizması vardır: su, besin maddeleri ve oksijen içeri girmeli, metabolik ürünler de çıkmalıdır.

Hücre Metabolizmanız

İnsanlarda, su ve besinlerin nasıl içeri taşındığı ve metabolik ürünlerin nasıl dışarı taşındığı herkes tarafından bilinir.

Hücrelerde bu taşıma, hücre zarı olarak bilinen yüzeylerindeki açıklıklar üzerinden gerçekleşir.

Hücre zarındaki “valfler” gerektiğinde açılır ve kapanır. Bu mekanizma, voltaj potansiyeline, yani hücre içi ve hücreler arası boşluk arasındaki gerilim farkına dayanır. Bu potansiyelin doğru veya yanlış miktarı, sağlıklı veya hastalıklı hücre metabolizmasından sorumludur.

Frekans Uygulaması

Az önce bahsettiğimiz gibi, maddenin hücre içine ve dışına taşınması bir tür manyetik kontrollü valf mekanizması üzerinden işler.

Gerilim potansiyeli, yani hücrenin içindeki voltaj ile hücreler arasındaki voltaj arasındaki fark, (fizyolojik olarak) sağlıklı hücre metabolizmasından sorumludur.

Bizim görüşümüze göre, bu mekanizma frekansların vücutta birçok farklı amaçla uygulanabilmesinin nedenini açıklıyor.

Yasal Sorumluluk Sınırlaması: Healy hastalığı iyileştirmek, tedavi etmek, hafifletmek, teşhis etmek veya önlemek için değil, enerjetik dengeyi desteklemek ve iyileşmeyi, canlılığı ve esenliği artırmak için tasarlanmıştır.

 

CİHAZI ALMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?

Cihaz teknolojik yazılımsal bir ürün olduğu için satın alacak kişinin ilk adımda fatura bilgileri, ad-soyad, TC kimlik no, kargo için adres bilgileri ve eposta adresi gerekli. Daha sonra satın alacağı programları bu mail adresi ile oluşturulan hesaptan girerek kendi ekleyebilir. 

Cihaz kişinin adına, fatura adresine 3 iş günü içinde kargolanır. (Şu an pandemi nedeniyle aksamalar olabilir.)

Kişi isterse kendine göndereceğimiz linke tıklayarak bilgilerini girip ödemesini paketi seçtikten sonra EFT ya da kredi kartı ile yapabilir.) Kredi kartına 12 aya kadar taksit imkanı vardır. İşlemi yaparken destek almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0534 526 35 36

 

CİHAZIN SATIŞINI DA YAPABİLİR MİYİZ?

Healy firması pazarlama modeli olarak yaptırdığı AR-GE sonucunda tavsiye yolu ile pazarlamayı benimsemiştir. Bu doğrultuda kişiler distribütörler aracılığı ile ürünü tanır ve satın alma kararı verir. Satın alma aşamasında aynı ücreti öder ve resmi yetkililer tarafından cihazı alan kişiye fatura ile kargolanır. Alan kişi sisteme kayıt edilir. Daha sonra alacağı programlar için ya da tavsiye edeceği kişiler için bu gereklidir.

Eğer kişi müşteri olarak bile tavsiyede bulunur ve bir kişinin almasına vesile olur ise yine onun hesabına referans kazancı yatar. Bunun için herhangi bir şart ya da süre yoktur. Cihaz kullanıcılar vasıtası ile daha iyi tanıtılabilmektedir.

Tabii ki ciddi düşünenler için ise bayilik geliri vardır. Bunun için ekiplerini kurmaları ya da daha çok müşteriye ulaşmaları zaten kazanç için gereklidir. Bunun için de herhangi bir şart yoktur. Her girişimci bir başka kişiye cihazı ulaştırarak onun da cihazın kullanımına ve satışına ortak olduğu için yine şirket tarafından destek primler ödenir. Tabii ki ciddi çalışanlar için ciddi gelir de söz konusudur. Nihayetinde uluslararası bir iş imkanı sağlanmış olur.

Burada marketing planını esas alır ama bilinen diğer firmalar gibi size bir şart öne sürmez.

Bu konuda aklınıza takılanları özelden sorabilirsiniz.

 

CİHAZI SATMAYI DÜŞÜNEN GİRİŞİMCİLER İÇİN EĞİTİMLER VERİLİYOR MU?

Tabii ki…  Türkiye’de yeni olmasına rağmen birçok farklı şehirde eğitimler oldu. Şu an pandemi nedeniyle daha az bir gruba eğitim verilse de talep doğrultusunda online eğitimler düzenleyebiliriz. 

Yuka Dükkan olarak ekibimize özel eğitim toplantıları düzenliyoruz.  Bizimle ilerleyebilmek için satın alımlarınızda irtibat halinde olmamız ve Referans olarak Yuka Dükkan'ı belirtmeniz önemlidir.

 

 

 

HANGİ PAKETTE HANGİ PROGRAM VAR?

HEALY GOLD PAKET İÇERİĞİ: Altın Döngü-Derin Döngü (10 gün sonra yüklenir), Bioenerjetik Support (virüs kalkan programı ve içsel tutarlılık programı içerir-hediyedir) ve seçtiğiniz herhangi bir modül (kampanya sürecisince Altın Döngü ödemesi yapanlar otomatik olarak Healy Holistic Pakete yükselir.) FİYAT 4700 TL

HEALY HOLİSTİC PAKET İÇERİĞİ: Altın Döngü, Lokal Stimülasyon, Ruhsal Denge, Biyoenerjik Denge 1 + 2, Cilt & Uyku, Meridyenler 1 + 2 program sayfaları, Derin Döngü(10 gün sonra yüklenir),Bioenerjetik Support (virüs kalkan programı ve içsel tutarlılık programı içerir-hediyedir)  KAMPANYALI FİYAT 4700 TL (normal fiyat 9400 TL)

HEALY HOLISTİC PLUS  Altın Döngü, Lokal Stimülasyon, Ruhsal Denge, Biyoenerjik Denge 1 + 2, Cilt & Uyku, Meridyenler 1 + 2 program sayfaları, Derin Döngü(10 gün sonra yüklenir),Bioenerjetik Support (virüs kalkan programı ve içsel tutarlılık programı içerir-hediyedir)  , Öğrenme, Fitness, Meslek, Çakralar, Güzellik, Korunma programları KAMPANYALI FİYAT 9400 TL (normal fiyat 14.150 TL)

HEALY RESONANCE Altın Döngü, Lokal Stimülasyon, Ruhsal Denge, Biyoenerjik Denge 1 + 2, Cilt & Uyku, Meridyenler 1 + 2 program sayfaları, Derin Döngü(10 gün sonra yüklenir),Bioenerjetik Support (virüs kalkan programı ve içsel tutarlılık programı içerir-hediyedir)  , Öğrenme, Fitness, Meslek, Çakralar, Güzellik, Korunma programlarına ek olarak Analiz, kablosuz frekans gönderimi, uzaktan analiz ve frekans gönderimi, Aura Analizi...KAMPANYALI FİYAT 14.150 TL (normal fiat 23.550 TL)

 

KAMPANYA: 30 HAZİRAN 2021 tarihine kadar dünya genelinde indirim kampanyası vardır. 

Fiyatlar sabittir, ödemeler Healy Türkiye ofisine yapılır. Kargo gönderiminiz yine Türkiye ofisi tarafından gerçekleştirilir.

 

 

HEALY'NİN PAKETLERİNİ, PAKET FİYATLARINI VE PAKET İÇERİKLERİNİ AŞAĞIDAKİ LİNKTEN DE İNCELEYEBİLİRSİNİZ. 

LÜTFEN TIKLAYIN:

CİHAZI NASIL SATIN ALABİLİRİM?

 

Yardıma ihtiyacınız olursa lütfen iletişime geçin.

0534 526 35 36

 

NOT: BU ÇALIŞMA GİRİŞİMCİLERE VE KULLANICILARA YARDIMCI OLMAK İÇİN HAZIRLANMIŞTIR. HERHANGİ BİR TIBBI ÖNERİ YERİNE GEÇMEZ.

SAĞLIĞI KORUMA VE GERİ KAZANMA ADINA HOLİSTİK SAĞLIK ALANINDA DÜNYADA KABUL GÖRMÜŞ TAVSİYELERDİR.

 

 

 

Etiketler: Healy, Wellness, Frekans, Healy Frekans Cihazı, Healy Wellness, Frekans Cihazı,
Temmuz 23, 2020
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (Cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.